Hugo Boss Pure začíná vonět citrusově a po chvíli přecházi vůni hiacintů a lilií.


Mnoho lidí o této vůní tvrdí, že kdyby měla mít voda vůni, tak by voněla jako Hugo Boss Pure. Myslím si, že tato příměra je oprávněna. Vůně ve mě evokuje onu v názvu deklarovanou čistotu. Díky své lehkosti je tato vůně do horkých dnů, což se o každé vůni nedá říct. Při své lehkosti není Hugo Boss Pure nudnou vůni.

Jak voní Hugo Boss Pure?


Výrobce o této vůni uvádí:
Hugo Boss Pure má toto složení vůní.

 • Hlava:
  vodní nóty, citron
 • Srdce:
  konvalinka, hyacint, zelené fíky
 • Základ:
  mech, dřevo
Lidé v Hugo Boss Pure cítí hlavně:
Seřazeno podle intenzity. Čím víc vlevo, tím je daná vůně intenzivnější a víc vnímana.

 • Hlava:
  Citrón, Grapefruit, Fíky, Mandarinka
 • Srdce:
  Hyacinty, Lilie
 • Základ:
  Massoa


vysvětlivky:
Hlava
to je první vůně, kterou v první chvíli po navonění ucítíte. Vůně hlavy po pár minutách vyprchá, ale první dojem vždy dělá hodně, mnoho lidí při hledání vůní v parfumérii nepočká na další část vůně a tím je srdce a pak jsou nemile překvapeni, protože srdce voní většinou nejdéle a často oproti hlavě jinak. Srdce je vůně, kterou vnímáme po odeznění hlavy, vůně trvá většinou dvě až tři hodiny. Pak ucítíme základ, který se skládá z vůní, které se odpařují nejpomaleji, tzn. toaletní voda pomalu přestává vonět, ale i přes to ji cítíme.

Hugo Boss - Pure
U mě modrá barva této vůně navozuje přesně to očekávání, které od vůně Hugo Boss Pure dostávám. Zkrátka s barvou vůně se u mě přesně trefili i do očekávané vůně.

Jak dlouho Hugo Boss Pure voní?Tato toaletní voda nevoní tak dlouho, jak například další vůně od Hugo Bosse. Někteří lidé uvádějí čas kolem čtyř hodin. Díky příjemné ceně lidem "menší" výdrž nevadí.

Má zkušenost s výdrží je následující, po aplikaci vůně voněla krásně dvě hodiny, pak jsem s ní šel běhat v hodně teplém počasí. Při běhu jsem se pěkně zapotil, ale i přes to jsem Hugo Boss Pure na desátém kilometru cítil. Tzn. byla to již třetí hodina a já byl pořádně zpocený. Protože se mi tato vůně hodně líbí, tak mám v plánu si ji pořídit. Až ji budu mít doma, tak informaci o výdrži rozšířím.

Jakým toaletním vodám je Hugo Boss Pure podobná?

Pokud hledáte podobnou vůni jako je Hugo Boss Pure, pak by Vás mohly zajímat následující vůně.

Versace Pour Homme - pánská vůně přinášející pohodu středozemního moře, víc se o této vůni dočtete >> ZDE <<

Aqva Pour Homme Marine - další citrusově svěží vůně pro pány. Tato vůně má vyvolávat pocit přírodní svěžesti a vitalitu oceánu. Víc se dočtete >> ZDE << .

Davidoff Echo - můj třetí tip na podobnou vůni je z trošku jiného soudku, jde o citrusově dřevitou vůni Davidoff Echo, podná je vůni Hugo Boss pure hlavně ve své lehkostí. Víc se o této vůni dočtěte >> ZDE << .